פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
שיעורים פרטיים
שונות
אנגלית הינה שפה בינלאומית אשר ממלאת תפקיד חשוב בתחומים רבים בחיינו. קיימות מספר סיבות המסבירות את חשיבותם של לימודי אנגלית. כמו כן, השיטה היעילה ביותר תאפשר לימודי אנגלית באופן עצמאי ורכישת ידע מעולה. כבר לאחר מספר שיעורים ניתן לגלות כי חל שיפור ברמת ההבנה, הדקדוק, הכתיבה והתקשורת בשפה.

יתרונות השפה האנגלית

• השפה האנגלית הינה חיונית לקבלת מקצוע מכובד ותפקיד איכותי. חברות רציניות ומקצועיות דורשות את ידיעתה ברמת שפת אם.

• על מנת להעלות את רמת המקצועיות בתחום מסויים, מומלץ לקבל הכשרה איכותית בחוץ לארץ. לשם כך, יש צורך ללמוד אנגלית.

• ישנם ספרים יעילים מאד הכתובים באנגלית בלבד. ידיעת השפה תאפשר גישה למידע חיוני, מעניין ויקר ערך לא רק בתחום המקצועי אלא גם בהעשרת והרחבת האופקים.

• בזכות ידיעת השפה האנגלית, ניתן לצפות בסרט מעניין אם לא נמצא התרגום לשפת האם או אם אין רצון לקרוא את הכתוביות.

• ידיעת השפה האנגלית פותחת את הדלתות בפני חיים תקשורתיים עשירים המאפשרים לקיים אינטראקציה עם אנשים מעניינים ומיוחדים ממדינות שונות.

• בדרך כלל, בכל מדינה בחוץ לארץ עובדי מסעדות, חנויות ומלונות הם דוברי אנגלית, והדבר מסייע בהסתגלות מהירה יותר.

שיטת הלימוד

על מנת ללמוד את שפה האנגלית, לשכלל את השליטה בה בשיטה עצמית ולרכוש ידע אמיתי, יש צורך בכתיבת חיבורים. שיטת לימוד יצירתית זו הינה מעניינת, מרתקת ומקדמת מאד.

במידה והמצאת הסיפורים הינה קשה לביצוע, ניתן לתאר בכתב כל מאורע מוכר, לדוגמה: לספר כיצד עבר היום, לספר על הילדים, על התחביבים, על הלימודים והעבודה, על סרט נחמד ועל כל אירוע מעניין אחר. לשם כך, יש צורך במחברת ועט או במחשב, במילון ובספר דקדוק באנגלית.

ספר הדקדוק המרתק והיעיל ביותר נקרא
"Essential English for foreign students, by C. E. Eckersley"
והוא מחולק לארבעה חלקים. ספר זה כובש ומרשים בסיפוריו הכוללים את כל הדרוש על מנת ללמוד את השפה: משפטים יום-יומיים, שאלות, רב-שיח, תיאורים. הסיפורים קלילים, מהנים ומבדרים, קל להתאהב בהם וללמוד מהם. יש להתחיל מהחלק הראשון של הספר:Book 1.

את משמעות המילים הבלתי ידועות והבלתי מובנות יש לבדוק במילון, ובעזרת ספר הדקדוק באנגלית, ניתן לבנות משפטים נכונים ולחבר חיבור מוצלח. יש לכתוב סיפור אחד ביום בגודל של עמוד. תחילה ייתכנו שגיעות רבות, אך כבר לאחר מספר שיעורים החיבורים יחלו לקבל צורה נאה ושלמה יותר. בזכות שיטת לימוד ייחודית זו ניתן ללמוד את השפה בעניין וביעילות רבה!

יתר על כן, יש לשכלל את מיומנויות שטף הדיבור בשפה האנגלית. תחילה יש לבחור את המבטא המועדף, לדוגמא: בריטי או אמריקני ולצפות בסרטים עם המבטא הנבחר. לאחר מכן יש ליישם את הנשמע בעזרת קריאת ספרים באנגלית. יש לקרוא לפחות כרבע שעה ביום.

יצרו את השפה האנגלית במו ידיכם!

בהצלחה!

מאמרים נוספים