פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
ריהוט
מכשירי בית
מכשירים אלקטרוניים
כלי נגינה
ספורט
שונות
הריהוט הינו פרט עיקרי הנועד לקשט את הסלון בטוב טעם, להעניק לו נוחיות ואווירה של הרמוניה ונחת. על מנת ליישם משימה זו בהצלחה, מומלץ לעיין בהצעות הבאות:

ראשית, יש להכין את תכנית הסלון. אם לא תעשו כן, תיתקלו בבעיה המתבטאת בחוסר מקום או עודף מקום. על מנת לפתור בעיה זו, עליכם לפנות לאנשי מקצוע מתאימים או לנסות לבחור את הריהוט באופן עצמאי, תוך כדי התחשבות במידות החדר והרהיטים.

שנית, עליכם לבחור את הריהוט הנחוץ ביותר, ורק לאחר מכן, אם יישאר סכום כסף נוסף, ניתן יהיה לרכוש פריטי תפאורה. אולם, אל נא תתמקדו ברהיטים אופנתיים יתר על המידה. זאת, משום שהאופנה חולפת מהר מדי, ואם תבחרו בריהוט עכשווי, ייתכן כי בעונה הבאה הוא כבר לא יהווה חלק מן האופנה. לכן, השתדלו לבחור ברהיטים ניטרליים אשר ישתלבו באופן נאה בכל הזמנים. עם זאת, תוכלו לשים דגש אופנתי על פריטי העיצוב ולחדשם בכל פעם שתרצו. אין זה עולה יקר ומקנה קסם מעודן לסלון, במידה ותשתמשו בכך במתינות וטוב טעם.

בנוסף, העדיפו את האיכות על פני הכמות. מומלץ מאד שתרכשו מעט רהיטים שהינם יקרים אך איכותיים. כך תוכלו ליהנות מהם זמן רב ותרגישו שכל הסכום אשר השקעתם היה שווה!

זאת ועוד, המנעו ממראה גדוש. ראוי להדגיש, כי סלון מרווח תורם לנוחיות וליופי ומאפשר לנקות באופן חופשי ונעים יותר. לפיכך, מומלץ לרכוש רהיטים על פי הצורך בלבד ולהוסיף לקישוט שניים או שלושה פריטי עיצוב.

יתר על כן, שימו לב לסגנון. על מנת להשיג הרמוניה מושלמת, מומלץ לא לערבב בין סגנונות ולצדד בסגנון אחד. לדוגמא: אם בחרתם בסגנון ריהוט מזרחי, אל נא תשלבו פריטי עיצוב קרים מסגנון ההיי טק. המשיכו בקו המזרחי עד לפרטים הקטנים, על מנת להדגיש את השלמות והטעם.

נוסף לכך, ישנה חשיבות רבה לגוונים. לא זו בלבד שהגוונים מהווים מקור לטעם ואסתטיקה, אלא הם מדגישים את האופי ומצב הרוח. אם הסלון משמש עבורכם למקום של התבודדות ומנוחה, אזי התאימו לו ריהוט בעל גוונים קרים ומרגיעים. אם הנכם בעלי משפחה מורחבת והנכם חפצים לארח בתדירות גבוהה, אזי הגוונים שיתאימו עבור סלונכם הינם חמים ובוהקים.

לסיכום, על מנת לבחור את הריהוט המוצלח ביותר עבור סלונכם וליצור אווירה ביתית, עליכם לשלב את העדפותיכם האסתטיות עם מתינות, תכליתיות ושימושיות.

מאמרים נוספים