פרסם מודעה חדשה ?
כדאי לדעת - כל המאמרים
2014-02-02 11:54:33
ריקוד אהבה
החתונה היא סוף לתקופת החיזור, סמל לשבועות אהבה נצחיות והתחלה של חיי זוגיות ארוכים. כיצד ייראו חיים אלה? האם הם יהיו מאושרים, מלאי תשוקה או בעלי קסם עדין? ישנו סוד קטן, אשר יסייע לגלות ואף לתכן זאת. מדובר על אחת מההפתעות המשובחות ביותר של החתונה - הריקוד הראשון של החתן והכלה.

ריקוד חתונה הוא לא רק מחווה למסורת בת מאות שנים, אלא גם מזכרת לאורחים והתגלות לאוהבים עצמם. מי מאתנו לא חלם להתמזג עם החצי השני שלנו לצלילי מנגינה משכרת? זהו הרגע שיעלה בזיכרונותינו לאחר שנים רבות ויחמם את ליבנו לעת זקנה. כמו כן, זהו חלק בהכנות שלא כדאי להזניחו ולהמעיט בערכו.
2012-12-19 11:52:24
קונים ותורמים באיקאה: עט פרווה ב- 10 שקלים
כל ההכנסות ממכירת העטים יוקדשו לעמותת אקים

איקאה ישראל, המאמצת את עמותת אקים זו השנה השמינית, תמכור במהלך חודש דצמבר 2012 עט פרווה. מחיר כל עט פרווה הוא 10 שקלים בלבד. כל ההכנסות ממכירת העטים יוקדשו לעמותת אקים.

מכירת העטים הינו נדבך נוסף בקשר בין איקאה לעמותת אקים, הכולל מגוון רחב של פעילויות ומחויבויות, בהן העסקת עובדים בעלי מוגבלויות במחלקות השונות שבחנות, התנדבות עובדי איקאה לעיצוב ושיפוץ הוסטלים, גנים ומעונות יום וכן מכירת מוצרים המעוצבים על-ידי ילדי וחניכי אקים, אשר הכנסותיהם מוקדשות לעמותה.

ניתן להשיג בקו קופות בחנויות נתניה וראשון לציון.

אודות אקים
אקים ישראל הוקמה בשנת 1951 ע"י הורים לילדים עם פיגור שכלי, הפועלת למען שמירה על זכויותיהם וקידומם של כ34,000 אנשים עם פיגור שכלי ובני משפחותיהם באמצעות 60 סניפים ומוקדי פעילות ב- 76 ישובים ברחבי הארץ ובכל המגזרים. אקים פועלת בתחומים מגוונים הנוגעים לכל היבטי החיים החל מחקיקה ואכיפת זכויות קיימות, עובר בשירותי מידע ייעוץ והכוונה למשפחות כדוגמת קו הסיוע, פרויקטים בתחום התעסוקה והדיור, שירותי אפוטרופסות וכלה בשירותים בנוש
2012-12-19 11:46:18
מבצעי סוף שנה ב-AIG
חברת הביטוח AIG ישראל מציעה מבצעי סוף שנה למצטרפים חדשים: AIG מעניקה לרוכשים ביטוח מקיף לרכב חודשיים במתנה, ו-250 ש"ח בתווי קנייה. כמו כן, במהלך חודש דצמבר מציעה החברה מבצע נוסף למצטרפים חדשים לביטוח חיים למשכנתא של החברה, בפרמיה חודשית מינימאלית: 30% הנחה בפרמיה בשנה הראשונה + 200 ₪ תווים לקניה ברשת Fox Home. בנוסף, לרוכשים ביטוח דירה יינתנו גם כן חודשיים במתנה, לא כולל בתים פרטיים וקוטג'ים. המבצעים יינתנו למצטרפים חדשים במהלך חודש דצמבר ובכפוף לתנאי החברה והפוליסה.
2012-12-19 11:37:32
אל על מציגה – e-cockpit
השימוש באייפד יחליף ניירת במשקל כ-40 ק"ג הנמצאת בתוך תא הטייס וכוללת בין היתר מסמכים, מפות טיסה, ספרות מטוס ועוד.
בהמשך צפויה אל על לצייד את כל טייסיה באייפד. כמו כן החברה החלה במהלך של העברת מערך השירות בטיסה לאייפד eCabin ולצייד את מנהלי השירות בטיסה במכשיר זה. מהלך זה יתרום לשיפור מערך השרות לנוסעים על ידי העברת מידע נגיש ועדכני למש"ב.
2012-11-26 16:23:11
כיצד לעורר אצל הילדים רצון ללמוד
ברם, על מנת שמקצועות האהובים פחות לא יהרסו את הממוצע בתעודה, יש ללמוד אותם היטב, וכדי שהילד ירצה ללמוד, יש לעניין אותו ולמשוך את תשומת ליבו. ניתן לעשות זאת באמצעות משחקים. המשחקים מאפשרים להורים לשלב את המקצועות הלא אהובים אל תוך העיסוקים האהובים של הילד. באופן זה, המקצועות המשעממים הופכים למרתקים יותר.
2012-11-12 14:55:05
כיצד להפוך לטבח מעולה ומקצועי ולבשל מאכלים טעימים ובריאים
טבח משובח ניחן בטעם לא פחות משובח. טעם טוב הינו שילוב מוצלח בין מתינות לבין דמיון שופע, ובעזרתו ניתן לבשל מנות עשירות שהן מעדן אמיתי. לשם כך, דרוש ניסיון רב. תחילה, בעת הניסיון המעשי, רצוי לתת פורקן לדמיון וליצור את כל אשר הלב חפץ. ניתן להתנסות בשילובים נועזים של מצרכי מזון שונים, להמציא מתכונים יוצאים מן הכלל, ולאחר כל המשחקים, יש להתחיל לעבוד ולעדן את כל התבשילים.
2012-11-06 18:49:12
ריקודי בטן – הדרך המרתקת ביותר אל היופי והבריאות
תנועותיו המתונות אך גם המאומצות של הריקוד באזור הבטן, המתניים והירכיים מעוררות פלאים בגוף האשה. הודות לתנועות אלו, מחזור הוסת של האשה עובר ללא קושי וכאבים. יתר על כן, הריקוד מכין את הגוף ללידה קלה ללא כאבים על ידי אימון כל השרירים הנחוצים לכך כולל השרירים הפנימיים באזור האגן. שיטת אימון נפלאה זו מעניקה גמישות לשרירים משום שהינה עובדת על כיווצם והרפייתם המתמדת במהלך הריקוד. זאת ועוד, תנועות הריקוד מעסים את איברי האגן הפנימיים ובכך מונעים מחלות גניקולוגיות למיניהן.
2012-11-01 18:03:42
תכונותיו של צלם מוכשר ומקצועי
להיות צלם – אין זו עבודה רגילה אלא אומנות בפני עצמה. לכן, על האיש העוסק במקצוע כה יצירתי ועדין להיות בעל אישיות מיוחדת, מיומנויות מקצועיות ותכונות אישיות מעולות:
מומלץ מאד שהצלם יהיה ניחן בטעם טוב מולד. הדבר יעניק לו את היכולות ליצור יצירות מופת המדהימות ביופיין הנאצל. חוש הטעם מאפשר למקצוען לפתח עידון, אלגנטיות וחוש לפרופורציה בעבודותיו האסתטיות והמרתקות.
2012-10-25 14:36:59
מהו תפקידו של עיצוב פנים?
לאחר יום עבודה עמוס, כל אחד מאיתנו חפץ לשוב לבית נחמד, נאה, חמים ונעים המדגיש את הייחודיות של השוכנים בו. לשם כך, מומלץ ליישם עיצוב פנים אישי הכולל את כל הנדרש על מנת ליצור אווירה ביתית בצורה איכותית, בטוב טעם ובגוון מקורי.
אם הדירה קטנה, יש להיפטר מריהוט ומחפצים מיותרים על מנת להגדיל את המרחב חזותית, לאפשר תנועה נוחה בין החדרים ולקבל מראה נאה ונעים לעין.

אם הדירה גדולה, ניתן לשלב יותר אלמנטים של תפאורה. עם זאת, יש לשמור על הטעם והמראה המעודן. אין זה מומלץ לגוון בסגנונות שונים, אם הבעלים של הבית אינם ניחנים בטעם משובח. כדאי לשמור על קו עיצובי אחיד על מנת ליצור אווירת נוחיות אף בחדר גדול.
2012-10-17 17:32:03
עיצוב פנים בסגנון מינימליסטי ויתרונותיו
מינימליזם הינו סגנון עיצוב מודרני, פשוט, אך גם קלאסי ומעודן. הוא מפורסם ומעניין בזכות משחק ניגודים אשר באופן מופלא יוצר הרמוניה מלאה.
יתרונות המינימליזם: חדר מרווח, מואר ומאוורר הרעיון העיקרי של הסגנון המינימליסטי הוא ליצור חדר מרווח, מואר ומאוורר היטב המשמש בסיס לאווירת נוחיות וחמימות. כמו כן, כמות מועטה ביותר של ריהוט ואביזרים משרה תחושת
2012-10-11 15:40:17
ריקודים סלוניים מהווים מקור נפלא להדגשת האישיות, האופי והסגנון
ריקודים סלוניים לא רק מפתחים את מיומנויות המשחק על ידי שינוי התלבושות ואופן הריקוד, אלא גם מאפשרים להדגיש ולבטא את העולם הפנימי האישי של כל רקדן. הריקודים המרהיבים הכה שונים זה מזה בתלבושות, בהסטוריה ובקצב מעניקים לכל משתתף הזדמנות להתאים ריקוד לאישיותו הייחודית
2012-09-23 13:31:54
חתולים וכלבים מהווים השפעה חיובית על חינוך הילדים
חיות מחמד מהוות מקור לשמחה גדולה בבית, אולם הן דורשות גישה רצינית, תשומת לב ואחריות. חתולים וכלבים הינם החיות המעניינות ביותר, משום שהן דורשות טיפול וטיפוח תמידיים וקבועים, ואפשר לשחק עימן באופן פעיל. לכן, בעלי חיים מקסימים אלה מסייעים להורים בחינוך ילדיהם ובפיתוח אישיותם.
2012-09-19 14:42:03
לימודי אנגלית באופן יצירתי! היתרונות של לימודי אנגלית והשיטה היעילה ביותר ללימוד עצמי
אנגלית הינה שפה בינלאומית אשר ממלאת תפקיד חשוב בתחומים רבים בחיינו. קיימות מספר סיבות המסבירות את חשיבותם של לימודי אנגלית. כמו כן, השיטה היעילה ביותר תאפשר לימודי אנגלית באופן עצמאי ורכישת ידע מעולה. כבר לאחר מספר שיעורים ניתן לגלות כי חל שיפור ברמת ההבנה, הדקדוק, הכתיבה והתקשורת בשפה.

יתרונות השפה האנגלית

• השפה האנגלית הינה חיונית לקבלת מקצוע מכובד ותפקיד איכותי. חברות רציניות ומקצועיות דורשות את ידיעתה ברמת שפת אם.

• על מנת להעלות את רמת המקצועיות בתחום מסויים, מומלץ לקבל הכשרה איכותית בחוץ לארץ. לשם כך, יש צורך ללמוד אנגלית.

• ישנם ספרים יעילים מאד הכתובים באנגלית בלבד. ידיעת השפה תאפשר גישה למידע חיוני, מעניין ויקר ערך לא רק בתחום המקצועי אלא גם בהעשרת והרחבת האופקים.

• בזכות ידיעת השפה האנגלית, ניתן לצפות בסרט מעניין אם לא נמצא התרגום לשפת האם או אם אין רצון לקרוא את הכתוביות.

• ידיעת השפה האנגלית פותחת את הדלתות בפני חיים תקשורתיים עשירים המאפשרים לקיים אינטראקציה עם אנשים מעניינים ומיוחדים ממדינות שונות.

• בדרך כלל, בכל מדינה בחוץ לארץ עובדי מסעדות, חנויות ומלונות הם דוברי אנגלי
2012-08-19 15:12:28
המלצות למטיילים בפראג
פראג, בירתה של צ'כיה, היא אחת הערים היפהפיות ביותר באירופה, הידועה בזכות אדריכלותה העתיקה והמרשימה השובה את ליבם של התיירים. אולם, טרם היציאה לטיול המקסים בפראג, מומלץ להכיר את מאפייני כלליה, תרבותה ומסורותיה.
השפה הצ'כית הינה שפה סלאבית מערבית, ועל מנת לתקשר בה, מומלץ להשתמש בשיחון. במשפטים פשוטים ויום-יומיים ניתן להתעזר בשפה האנגלית, הבינלאומית.
נהגי מוניות בפראג בדרך כלל גובים סכום גבוה מדי עבור שירותיהם הלא כה איכותיים. לכן, מומלץ להשתמש ברכבת תחתית אשר מהווה אמצעי תחבורה זול, מהיר ונוח.
אין זה נהוג לבוא לבית צ'כי בידיים ריקות. לפיכך, מומלץ להביא שוקולד, יין וזר פרחים, למעט ורדים אשר מסמלים חיזור ואהבה וחרציות אשר מסמלות אזכרה. בפתח הבית מומלץ לחלוץ נעליים, גם אם מבקשים לא לעשות כן. כמו כן, אין זה נהוג לדבר על ענייני דת ופוליטיקה בשעת סעודה. לעומת זאת, מחמאות על התבשילים המוגשים ורעיונות שיחה על מוסיקה, תרבות ואמנות יתקבלו בברכה. נוסף לכך, אצל הצ'כים לא נהוג להתארח אחרי השעה עשר בערב.בדרך כלל, במסעדות בפראג המלצרים מבינים אנגלית, נותנים שירות איכותי, והמנות טריות, מגוונות וטעימות, אולם קיימות דקויות שכדאי לדעת עליהם:
ראשית, ישנן מסעדות שבהן מוגשת סלסלת לחם או לחמניות, הנקראת בשם "קופרטו", אשר אותה המבקר לא הזמין. עלול להווצר רושם כי זהו כיבוד חינם, אך לעתים נדרש לשלם עבורו סכום נוסף. האורח מגלה סכום זה עם סיום הארוחה והזמנת החשבון.
2012-08-12 13:37:41
ענישת ילדים גורמת להשלכות שליליות
לעתים ההורים מענישים את ילדיהם. הסיבות לכך טמונות בעיקר בתשישות, בייאוש ובדכאון אשר הם חשים כאשר ילדם אינו מקשיב לדבריהם. אולם, ענישה משפיעה רעות על הילד, על התפתחותו, על מצבו הנפשי וקווי התנהגותו. המידע להלן יסייע להורים להבין את דקויות הפסיכולוגיה של הילדים, וההמלצות יסייעו לחנך מבלי לפנות לענישה, משום שהיא אינה תקינה ואף מסוכנת.

חשוב לשוחח עם הילד בשפתו ובהתאם לרמתו

כאשר הילד מתחיל לדבר וללכת לבית הספר, ההורים סבורים כי הוא מבין הכל או עליו להבין את הכל. אולם, אפילו אדם בוגר אינו מבין כל דבר, לדוגמה: לא כל ההורים יודעים כיצד לחנך, להבין ולאהוב את עצמם על מנת שיוכלו לעזור לילד.

הפסיכולוגים והמדענים עצמם אינם יודעים את התשובות לכל השאלות. הם לומדים כל חייהם ומשכללים את ידיעותיהם ומנומנויותיהם. לכן, על ההורים תחילה לחשוב ולהבין, מהן הסיבות אשר גורמות להם להעניש את ילדם האהוב.

על ההורה למצוא תשובות לשאלות רבות, לטפל במצבו הפנימי ולמצוא שפה משותפת עם הילד. שפה זו תסייע לתקשר עמו, לבנות מערכת יחסים בריאה ולחנכו בעת ובעונה אחת. אולם, על מנת שההורה יוכל לחנך את ילדו, עליו לחנך גם את עצמו. יתרה מזאת,
2012-08-06 20:07:38
מערכת היחסים בין גבר לאשה וההבדלים ביניהם
ניגודים נמשכים זה לזה, ובכך הם יוצרים תחושת אופוריה קוסמת הנקראת בשם: אהבה. אולם, עם הזמן, הפסיכולוגיה המנוגדת של הגבר והאשה גורמת למצבים אשר בהם הזוגות אינם מצליחים להבין אחד את השני ולמצוא מכנה משותף. על מנת ללמוד לפתור את בעיות התקשורת ולשמר את האהבה, יש להכיר את תחומי הפסיכולוגיה הגברית והנשית. להלן ההבדלים הנפוצים ביותר בין התנהגות הגבר להתנהגות האשה, וההמלצות המסייעות לבני הזוג להבין אחד את השני טוב יותר.

לנשים יש צורך רב יותר לשוחח מאשר לגברים


אשה מטבעה זקוקה יותר לתקשורת ולשיחה. השיחה עבורה היא הדרך הטובה ביותר להפיג מתחים ולהרגיש רגועה יותר. לעומת זאת, גבר חש מותש משיחות ארוכות והינו מעדיף לנוח בדממה. לאחר יום עבודה עמוס, ההבדלים בין בני הזוג מתעצמים. זאת, משום שעבודה הינה מקור למתחים אשר גוברים במשך היום, וגבר ואשה מגיבים למתחים אלה באופן שונה זה מזה. על מנת להפיג את המתחים של האשה, יש לה צורך לשוחח עליהם. לעומת זאת, על מנת שגבר יוכל לנוח, עליו לבלות את הערב בשקט ולהמנע משיחות אשר מתישות אותו יותר. אי הידיעה של בני הזוג לגבי תגובתם השונה בנוגע לנושא המשותף גורמת לאי הבנות וסכסוכים בלתי פת
1234