פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
דירות למכירה
דירות להשכרה
השכרה לפי ימים
משכירת הדירה לא חלמה כי הדיירת שלה תמות בדירתה וכי משטרת ישראל תנעל את דירתה במנעול ובריח ותמנע ממנה כל גישה לדירה.
בית המשפט השלום בנתניה הורה היום למשטרת ישראל להשיב מפתחות הדירה לידי בעליה לאחר ששוכרת הדירה הערירית נפטרה בה.
תושבת נתניה השכירה דירתה במהלך השנתיים האחרונות לדיירת ערירית וחביבה. ביום 07.04.2011, נפטרה הדיירת בדירה אולם הדבר התגלה רק לאחר מספר ימים, בעקבות תלונות על ריחות לא נעימים שבקעו מהדירה. בעקבות תלונות השכנים, בעלת הדירה הגיעה למקום ונדהמה לגלות את השוכרת שלה ללא רוח חיים במצב ריקבון מתקדם.
בעלת הדירה פנתה מיד למשטרה, והמשטרה פינתה את הגופה ונעלה את הדירה מהחשש שרכוש הדיירת ייגנב או יהרס. בעלת הדירה, באמצעות עורך דינה, עו"ד פבל רוזנברג, ממשרד עורכי דין רוזנברג לאון, פנה למשטרת ישראל בבקשה לפנות את חפצי המנוחה מהדירה ולהשיב לבעלת הדירה את המפתחות. המשטרה התעלמה הפנייה ובעלת הדירה הגישה לבית המשפט בקשה לפינוי חפצי המנוחה מהדירה והשבת המפתח.
השופטת יעל קלוגמן, מבית משפט השלום בנתניה, הורתה למשטרה להשיב לבעלת הדירה את המפתחות לאלתר. "המשטרה ממשיכה להחזיק במפתחות הדירה, זה מספר חודשים, ואינה מסכימה להחזירם למבקשת, בטענה שזו הדרך לשמור על רכוש המנוחה שנותר בתוך הדירה." נכתב בפסק הדין. המשטרה טענה כי כל עוד לא זוהתה המנוחה באופן ודאי, היא צריכה להחזיק את מפתחות הדירה ולא להחזירם לבעלת הדירה, טענת שנדחתה על הסף מאחר ולא היה לה כל ביסוס משפטי.
בית המשפט הורה כי המשטרה רשאית לפנות את רכוש המנוחה מהדירה ולאחסן אותו במשמורתה עד לזיהוי וודאי של המנוחה ועד אשר ייווצר קשר עם קרוביה ואז ניתן יהיה להחליט כיצד לנהוג בחפצים שהשאירה.
מאמרים נוספים