פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
הובלת מטענים
הובלת נוסעים
שירותים מקומיים
עורכי דין
שונות
חודשיים חינם + 250 ש"ח תווי קנייה לרוכשים ביטוח מקיף לרכב;
30% הנחה בפרמיה בשנה הראשונה + 200 ש"ח תווי קניה ברשת Fox Home לרוכשים ביטוח חיים למשכנתא;
חודשיים חינם לרוכשים ביטוח דירה

מבצע ביטוח מקיף לרכב ילווה בסרט פרסומת חדש בכיכובו של השחקן איציק כהן


חברת הביטוח AIG ישראל מציעה מבצעי סוף שנה למצטרפים חדשים: AIG מעניקה לרוכשים ביטוח מקיף לרכב חודשיים במתנה, ו-250 ש"ח בתווי קנייה. כמו כן, במהלך חודש דצמבר מציעה החברה מבצע נוסף למצטרפים חדשים לביטוח חיים למשכנתא של החברה, בפרמיה חודשית מינימאלית: 30% הנחה בפרמיה בשנה הראשונה + 200 ₪ תווים לקניה ברשת Fox Home. בנוסף, לרוכשים ביטוח דירה יינתנו גם כן חודשיים במתנה, לא כולל בתים פרטיים וקוטג'ים. המבצעים יינתנו למצטרפים חדשים במהלך חודש דצמבר ובכפוף לתנאי החברה והפוליסה.

המבצעים ילוו במהלך פרסומי באמצעות משרד הפרסום Lead, בכיכובו של השחקן איציק כהן, אשר יכלול פרסומת בערוץ 2 ו-10 וכן תשדירי רדיו. בפרסומת, יוצג איציק כהן בזירת התאונה שעבר עם רכבו- חנות השווארמה, כשבידו מנת שווארמה ויסביר כי AIG לא רק מטפלת בכל הבלגן סביב התאונה, אלא מעניקה לו חודשיים מתנה בביטוח המקיף לרכב ו-250 ₪ תווי קניה.

מיכל רביב, סמנכ"ל שיווק AIG ישראל: " כמי שחרטה על דגלה רמת מחויבות גבוהה ללקוחותיה, AIG ישראל שמחה להציע הטבות אטרקטיביות לשירותיה האיכותיים,במיוחד בתקופה הנוכחית בה אנו עדים לעלייה בפניות למוקדי השירות.


אודות פוליסות ביטוח רכב של AIG ישראל:
AIG ישראל מפעילה לרשות מבוטחיה בתחום הרכב והדירה מוקד חירום הזמין 24 שעות ביממה, ומציעה שירותים ייחודיים לרוכשי פוליסות ביטוח רכב. כך לדוגמא, ניתן ליהנות מהטבה ייחודית וללא תשלום של שיפוי בגין אובדן / גניבה של מפתחות הרכב ותשלום לפורץ המנעולים. בנוסף לכך מציעה החברה בתשלום שירותים נוספים. למשל, את שירות "טסט בזק": נציג החברה מגיע לבית הלקוח ולוקח עבורו את הרכב לביצוע הטסט השנתי. בגמר הבדיקה יוחזר הרכב עד לבית הלקוח במועד ובמקום הנוחים, בהתאם לשעות הפעילות. שירות נוסף שהחברה מציעה הוא "מוסך הזהב": כך לוקח הנציג מטעם החברה את הרכב למוסך שבחר המבוטח ובתום הטיפול מממנת לו מונית לשם קבלת הרכב. כל השירותים הינם בכפוף לתנאי הפוליסה.

אודות פוליסת חיים למשכנתא של AIG ישראל

ביטוח חיים למשכנתא בחברת AIG משלב את ביטוח המשכנתא לדירה, עם הרחבות לפוליסת ביטוח החיים במקרים של פגיעה ביכולת ההשתכרות של המפרנס כתוצאה ממחלה קשה, נכות לצמיתות, או אבטלה. בהתאם לתנאי הפוליסה, במקרה של נכות מוחלטת וצמיתה או במקרה של מחלה קשה, תשלם AIG ישראל את יתרת הלוואת המשכנתא לבנק במקום המבוטח. לעומת זאת, במקרה של אבטלה, תשלם AIG ישראל את התשלומים החודשיים של הלוואת המשכנתא לבנק, ובנוסף גם את דמי ביטוח המבנה לדירה שברשותו ואת דמי הביטוח עבור פוליסת ביטוח החיים למשכנתא בחברה (עד למקסימום של 12 חודשים). עוד מציעה החברה, כיסויים ייחודים ללא תוספת תשלום כגון "עוד בחיים", כיסוי זה מיועד למקרה בו אובחן המבוטח כחולה במחלה סופנית. ע"פ תנאי הפוליסה, החברה תשלם למבוטח 50% מסכום הביטוח הנקוב בפוליסה עוד בחייו של המבוטח, לטובת כיסוי יתרת הלוואת המשכנתא בבנק. כמו כן, מציעה החברה עד 5% הנחה קבועה בביטוח החיים למשכנתא, לשני בני הזוג, ובתנאי ששניהם מבוטחים באותה הפוליסה.

אתר החברה:www.aig.co.il
המלצה לתגיות: AIG, ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, מבצע, חוה פרידמן- שפירא, מיכל רביב, איציק כהן

מאמרים נוספים