פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
שונות
ריקוד בטן הינו אומנות מדהימה המייצגת יופי, בריאות, נשיות, חושניות ומיניות מעודנת. נוסף לכך, יתרונו הבולט של ריקוד זה הוא שכל אישה מסוגלת ללמוד אותו, לבצעו ולהיות בריאה, שובת לב ומאושרת.

ריקוד בטן מחולל ניסים בגוף האשה

תנועותיו המתונות אך גם המאומצות של הריקוד באזור הבטן, המתניים והירכיים מעוררות פלאים בגוף האשה. הודות לתנועות אלו, מחזור הוסת של האשה עובר ללא קושי וכאבים. יתר על כן, הריקוד מכין את הגוף ללידה קלה ללא כאבים על ידי אימון כל השרירים הנחוצים לכך כולל השרירים הפנימיים באזור האגן. שיטת אימון נפלאה זו מעניקה גמישות לשרירים משום שהינה עובדת על כיווצם והרפייתם המתמדת במהלך הריקוד. זאת ועוד, תנועות הריקוד מעסים את איברי האגן הפנימיים ובכך מונעים מחלות גניקולוגיות למיניהן.

חנניות, חן ויופי

התנועות הפלסטיות והחינניות של ריקוד הבטן גורמות לשיפור זרימת הדם ומצב העור. העור הופך לחלק והגוף הופך לגמיש וחטוב. האשה הרוקדת ריקוד זה אינה יודעת מהו צלוליטיס ומהם ורידי רגליים בולטים. היא נהנית ממתניים חטובות, מירכיים עגלגלות ומעוצבות, יציבה מלכותית והילוך חינני אשר אינם משאירים את הסובבים אדישים.

מרץ, הרגשה עצמית מעולה ומצב רוח נהדר

במהלך ריקוד הבטן מופרש האנדורפין – הורמון האושר והשמחה. הורמון זה גורם להשראה והנאה, נלחם במצבי דיכאון באופן מעולה, מסייע לאגור כוחות ותורם לרעננות. אשה הרוקדת את ריקוד הבטן אינה יודעת מהו חוסר בטחון, כעס וייאוש. היא מרגישה מצוין ונראית מקסים.

חושניות ומיניות

האווירה המלווה את ריקוד הבטן ספוגה בחושניות מיוחדת ובמיניות ממוגגת: תנועות גמישות ופלרטטניות, בגד מרהיב החושף את תמירות המתניים, אור עמום, נרות ריחניים ומוסיקה מזרחית קסומה. במהלך ריקוד הבטן שובה הלב, כל אשה חשה את נשיותה הייחודית. הריקוד מרגש, מעורר ומפתה את הגברים, ודמותה המסתורית של היפהפיה המזרחית תהפוך את היחסים בחדר השינה למקוריים ומלאי קסם.

שיטת הלימוד

קיימות שיטות לימוד שונות. ניתן ללמוד לרקוד באופן עצמאי על ידי שיעורי ריקוד באינטרנט, אך יש לעשות זאת בהדרגה בצורה עדינה. מומלץ לקחת שיעורים פרטיים או להירשם לחוג ריקודי בטן.

הנאה

היתרון המשמעותי ביותר של ריקוד זה הינו ההנאה המתקבלת ממנו. אם התעמלות או ספורט מתבררים כעיסוקים גסים או חדגוניים מדי, אז ריקוד הבטן המלבב אינו ישעמם לעולם ותמיד ירענן וירתק מחדש. ההרגשה הינה כל כך מהנה שאין רצון להפסיק לרקוד!

מאמרים נוספים