פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
ריהוט
מכשירי בית
מכשירים אלקטרוניים
כלי נגינה
ספורט
שונות
מינימליזם הינו סגנון עיצוב מודרני, פשוט, אך גם קלאסי ומעודן. הוא מפורסם ומעניין בזכות משחק ניגודים אשר באופן מופלא יוצר הרמוניה מלאה.

יתרונות המינימליזם

חדר מרווח, מואר ומאוורר

הרעיון העיקרי של הסגנון המינימליסטי הוא ליצור חדר מרווח, מואר ומאוורר היטב המשמש בסיס לאווירת נוחיות וחמימות. כמו כן, כמות מועטה ביותר של ריהוט ואביזרים משרה תחושת נחת, רוגע ושלוה.

טעם מעולה, חוש סגנון ואלגנטיות

העיצוב המינימליסטי מתבסס על איכות ולא על כמות. קישוטים זולים למיניהם, אלמנטים של תפאורה מיותרים ורהיטים בלויים אינם מתאימים לייצג סגנון זה. החדר כולל רק את הריהוט ההכרחי למחייה, אך עליו לשמש לזמן רב ולהיות עשוי מחומרים טבעיים בעלי איכות גבוהה ומראה אצילי. מומלץ להשקיע סכום כסף נכבד ברכישת ספה אחת בלבד, אך שתהווה דוגמא לאלגנטיות ועידון בסלון.

עיצוב פנים בסגנון המינימליסטי בדרך כלל מורכב משני צבעים מנוגדים אך הרמוניים. על הצבעים להיות אצילים, אלגנטיים, תואמים זה לזה, שאינם צעקנים ובוהקים, אלא מלטפים את העין, לדוגמה: שחור ולבן, חום ובז', אפור וקרם. ניתן לשלב קישוט אחד או שניים בצבע נועז יותר אשר לא יהרוס את ההרמוניה בחדר, אלא ידגיש אותה. על הקישוט להיות איכותי מאד אך בעל צורה פשוטה וברורה, ללא קווים מפותלים. זו יכולה להיות נברשת מעודנת או אגרטל נאה.

היופי של המינימליזם נמצא בפשטותו, בטבעיותו, בקווים הנקיים, בצבעים הרכים, בהעדר סרח העודף, באיכות המעולה, בהרמוניה ובהתאמה המושלמת של כל האלמנטים. הבחירה של סגנון זה מאפשרת לבעל הבית לפתח טעם משובח, חוש יופי ושאיפה לנוחיות אשר תורמים לתענוג ולמצב רוח נפלא.

סדר וניקיון

מאחר שהבית המעוצב בסגנון המינימליסטי נקי מדברים מיותרים, האבק והלכלוך בולטים יותר לעין. לכן, על בעל הבית להקפיד על הסדר והניקיון באופן תמידי. זאת ועוד, הריהוט האיכותי דורש טיפוח תמידי על מנת לשמרו לזמן רב. הדבר מפתח אצל בעלי הבית חוש לנקיות ולאסתטיקה.

בעלים המעריכים איכות, נוחיות וביתיות יתענגו על כל רגע משהייתם בבית הכמעט עירום אך המעוצב בקפידה בסגנון המינימליסטי.

מאמרים נוספים