פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
הובלת מטענים
הובלת נוסעים
שירותים מקומיים
עורכי דין
שונות
כולנו חפצים בכך שרופאנו יהיה בקי, משתף פעולה, כן, קשוב ואחראי. אולם, יש להתאזר בסבלנות מכיוון שהדבר דורש זמן. להלן מידע אשר יש בו כדי לסייע לך לזהות רופא טוב, אמין ומקצועי:

רופא טוב יקשיב לך, מבלי להביט בשעון, מבלי לזרז ומבלי להעמיד פנים כמבין את כל דבריך. הוא שם לב לא רק לפרטי מחלתך, אלא גם לאורח חייך, לאופי עבודתך, למצבך המשפחתי ולתורשה. הרי כל אלו יחד מעידים על הרגשתך הכללית.

מקצוען אינו דוחה את דעותיהם של רופאים קודמים עמם התייעצת. זאת ועוד, הוא לוקח לתשומת לבו את הבדיקות אשר עברת קודם. אם רופא אינו מכבד את עמיתיו ומדבר עליהם רעות, אזי אין הוא אמין ומקצועי.

רופא מומחה אינו מייעץ מיידית לקחת תרופה אשר נועדה "לרפא את כל המחלה 100%". בנוסף, הוא אינו מקדם תרופות חדשניות אשר אינן נבדקו כיאות בפועל ואשר הוא איננו בטוח לגביהן.

איש מקצוע טוב אינו מקבע את עצמו ואינו מכריז על כך שתחום התמחותו צר. הרי קיימות מחלות אשר אינן מדוייקות, וקיים קושי לשייך אותן לתחום ספציפי זה או אחר. לכן, הן דורשות מהרופא ידע קליני רחב ומעמיק. בגרמניה, שוויץ ומדינות הסקנדינביה אשר מפותחות מדעית וחברתית, רופאים מקצועיים ואחראים לומדים לאורך כל שנות פעילותם. בדרך כלל, הם בעלי נסיון במגוון רחב של תחומים ובייחוד מתמחים באופן יסודי ומעמיק בכמה תחומים ספציפיים.

רופא אמין ומקצועי מסביר מדוע הוא בוחר בשיטת טיפול מסויימת וכיצד שיטה זו תתרום לך. נוסף לכך, הוא מסביר מדוע, כיצד ומתי עליך לקחת תרופות מסויימות ומבהיר עצמו בשפה פשוטה ומובנת. רופא טוב תמיד מוכן לענות על כל שאלה המעניינת אותך לגבי מצבך הבריאותי.

מקצוען אינו מרשה לעצמו לקבוע טיפול בצורה עיוורת על סמך בדיקה אחת. אף שברשותו ציוד רפואי משוכלל, והוא שולט בו כראוי, הרופא ישווה בין כל הבדיקות אשר עברת על מנת לאבחן את מצבך.

ובכן, לא מעט פעמים תכונות אלו קיימות באופן מפוזר אצל רופאים שונים. אולם, ניתן למצוא רופא טוב המשלב את כל התכונות לעיל, ובנוסף על היותו קפדן ורציני, הוא יהיה ניחן בחוש הומור ובנועם הליכות. בהצלחה!
מאמרים נוספים