פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
מכוניות למכירה
שירותי רכב
שירותי דרך וגרירה
חיפוש חלקי חילוף משומשים
מורי נהיגה
קיים מגוון רב של אפשרויות לבחירת רכב, אך לא כולן מוכתרות בהצלחה. לעתים קרובות בחירה לא נכונה של אוטו מובילה לאכזבתו של הלקוח. כדי להמנע מכך, מומלץ להתחשב בגורמים הבאים:

ניסיון

לניסיונכם בנהיגה ישנה חשיבות רבה. אם זהו הרכב הראשון שבו תנהגו ללא מדריך, אזי קניית מכונית פורשה הינה חסרת תכלית. מומלץ להתחיל עם אוטו פשוט יותר, לדוגמה: פורד אסקורט (Ford Escort) או פולקסווגן גולף (Volkswagen Golf). אלו הם דגמים קומפקטים אשר יתאימו לשלוש שנים ראשונות.

סוג המרכב

עליכם לקבוע את המטרות לשמן הנכם רוכשים את האוטו. האוטו המתאים ביותר לשם שימוש יומיומי, עבודה וקניות הינו בעל מרכב האצ'בק.

אם תזדקקו להובלות מאסיביות יותר, אזי מרכב סטיישן יתאים עבורכם. אם הנכם בעלי משפחה מורחבת, אזי ההצעה הטובה ביותר עבורכם הינה מרכב סטיישן בעל נפח גדול. האוטו מרווח מאד והינו בעל מושבים מתקפלים.

הבחירה המיטבית ביותר היא מרכב סדאן קלאסי המשלב בתוכו את יתרונותיהם של האצ'בק ושל סטיישן.

רכב שטח יתאים עבורכם במידה ויהיה לכם צורך תמידי לצאת לחיק הטבע, ליערות למיניהם או לשם ביצוע מסלולי חול הקשים לנהיגה.

סוג האוטו

שימו לב כי שם האוטו אינו מעיד על תכונותיו, אלא יותר על מחירו. אין זה הכרחי כי אוטו יקר יהיה איכותי. אל נא תאפשרו לפרסומות להוליך אתכם שולל! הרכבים המשלבים בתוכם איכות ועלות סבירים הינם: טויוטה ((Toyota, פולקסווגן (Volkswagen), פורד (Ford), סקודה (Skoda), קיה (KIA), יונדאי (Hyundai) וכדומה. אלה רכבים הנועדו ללקוחות בעלי מצב כלכלי ממוצע, והדבר הופך מכוניות אלה למועדפות ביותר.

תיבת הילוכים

אוטומטית או ידנית? אין הדבר חשוב לנהג מעולה. אולם, מומלץ להכיר את ההבדלים. תיבה אוטומטית נוחה לשליטה ומקלה מאד על הנהיגה. עם זאת, בתיבה אוטומטית תצרוכת דלק גבוהה יותר מאשר בידנית.

לסיכום

מכונית חדשה מומלצת יותר מאשר מכונית מיד שנייה. בעודכם רוכשים את האוטו, התחשבו בכל הפרטים והדקויות, בצעו את הכל הבדיקות הנדרשות, ערכו השוואות, שקלו אפשרויות ותהנו מן הרכב!
מאמרים נוספים