פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
הובלת מטענים
הובלת נוסעים
שירותים מקומיים
עורכי דין
שונות
עריכת דין זהו עיסוק נפוץ כיום, וכל עורך דין טוען, שהוא זה שיעניק עבורכם סיוע משפטי מוסמך. עורך דין אשר אינו מקצועי יספר לכם על בקיאותו הרבה, אך עליכם לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר בפועל. קיים קושי לזהות הגדרה מדוייקת של עורך דין ראוי, אך ישנם נתונים מסויימים אשר עליהם ניתן להתבסס:

קשרים אישיים

הגישה הטובה ביותר היא תקשורת עם אלו אשר נתקלו במקרים דומים לשלכם. בקשו ממכריכם המלצות על עורכי דין אשר אליהם פנו בזמנם. לא זו בלבד שתוכלו למצוא עורך דין מומלץ, אלא שתרכשו מידע רחב יותר על המקרה עצמו, על השאלות העומדות על הפרק, וכיצד להתמודד נכון עם ההליך. אולם, אין זה כדאי לבחור עורך דין על פי המלצות בלבד, משום שהדעות שונות ומגוונות. לכן, יש לקבוע ייעוץ משפטי עם איש המקצוע הרצוי. עם הפגישה האישית בלבד, תוכלו להתרשם ממקצועיותו ולוודא שהוא אכן נעים הליכות.

אתרי אינטרנט

האינטרנט מהווה מקור למשאבי מידע. ניתן לפנות אליו בכל נושא המעניין אתכם וכן לגבי עורכי דין. אמנם, אל נא תאמינו ללא עוררין בפרסומות המוצגות בעניין. אתר אינטרנט נאה מבטא את ההשקעה הכספית הכרוכה בו, אך אין הדבר מצביע על המומחיות של עורך הדין כאיש מקצוע. אל נא תתמקדו באתר, ובכך ששמו של הפרקליט מוזכר פעמים רבות במקומות רבים, הרי אין זה קנה מידה למקצועיות. קראו את המלצות הגולשים המשאירים את תגובותיהם. בדרך כלל, עורך דין טוב מקבל המלצות חיוביות רבות באתרים, פורומים ולוחות מודעות.

מומחיות

את מידת המומחיות של עורך הדין ניתן לבדוק מנקודת מבט אישית שלכם בלבד. זאת, משום שלכל לקוח דעה שונה לגבי אותו איש מקצוע. אולם, קיימים מספר מאפייני-יסוד משותפים: ראשית, על כל עורך דין להיות מקצועי בתחום, הרי איכות שירותיו תלויה בהכשרתו ומיומנויותיו המקצועיות. שנית, מתן שירות מקצועי עולה בהתאם. אין זה אומר שעורך דין יקר הוא בעיקר בעל מומחיות, אך אם יש בידיכם מידע לגבי אמינותו של איש המקצוע, כדאי ומומלץ לשלם ככל שידרש על מנת לקבל תוצאות הולמות. עורך דין אמין אינו מבטיח הבטחות שווא או הבטחות אשר אין בידיו למלא. עליו להראות את פני הדברים כפי שהם ולבצע עבודה הוגנת בתשלום מוצדק. בנוסף לכך, על עורך הדין לדעת להקשיב בקפידה. עליו לגלות עניין במקרה, לשאול שאלות ולרשום את הפרטים הנראים לו כבעלי משמעות. אם הוא מסרב לשים לב לדקויות, אזי אין הוא מקצועי. עליו להיות מרוכז ולזכור כי כל פרט הינו בעל ערך. חשוב מאד לוודא, כי עורך הדין מסוגל להעניק לכם תשובה מעמיקה על כל שאלה ולהסביר עצמו בסבלנות. הדבר מעיד על ידע רחב, יחס הולם כלפי הלקוח ומקצועיות בעניין.

לסיכום, אנו רואים כי על עורך דין מומחה לשלב השכלה ומיומנויות מקצועיות יחד עם כשרון ויכולות אישיות. הדבר הנדרש עבורכם הוא לשלב את תחושותיכם עם הידע אשר רכשתם על מנת למצוא איש מקצוע מתאים.
מאמרים נוספים