פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
ריהוט
מכשירי בית
מכשירים אלקטרוניים
כלי נגינה
ספורט
שונות
כאשר החסכון מתלווה בתבונה, זוהי מיומנות חיונית. ישנן רכישות אשר אינן מוצלחות, אך ישנן כאלה היעילות מאד. ובכן, מה ניתן לרכוש ביד שנייה וממה רצוי להמנע?

מוצרי יד שנייה עשויים להועיל בעת משבר כספי, כאשר ישנה שאיפה לקבל איכות מעולה במחיר סביר.

ישנם מוצרים כיין משובח אשר אינם מתבלים עם הזמן. ישנם כאלה אשר נרכשו, אך אין נעשה בהם שימוש מסיבות כלשהן. לכן, זוהי הזדמנות לרכוש מוצר מעולה בעלות נאה.

לעתים קרובות רב מוצרי יד שנייה נמכרים במחיר מוזל יותר מאשר מוצרים חדשים. עם זאת, ישנם פריטים אשר אינם מומלצים לרכישה ביד שנייה, בניגוד לאלה אשר רצוי להשיג. להלן מוצגות דוגמאות משני הצדדים:

אוטו – מחירו של האוטו פוחת משמעותית בשלוש השנים האחרונות. למעשה, המחיר יפחת עם צאתכם מהחנות. לכן, ניתן לחסוך ממון רב על ידי רכישת אוטו מיד שנייה. בנוסף, ישנה אפשרות לזכות בביטוח רכב.

ריהוט – אין צורך לאבד מן הזמן היקר על מנת להרכיב את הרהיטים, אם ישנה הזדמנות לרכשם מיד שנייה במחיר מוזל. קיץ זהו הזמן המתאים לחיפושים, משום שרבים מאתנו עוברים דירה וחפצים למכור ריהוט בלתי נחוץ.

ריהוט משרדי – ריהוט איכותי עמיד לזמן רב, גם אם הינו עובר מיד ליד. יתר על כן, רכישת רהיטים חדשים מהווה סיכון, הרי הם עלולים לא להתאים.

דיור – מבחינה כלכלית משתלם לרכוש דירה מיד שנייה.

מוצרי חשמל – חפיצים חדשניים למיניהם אכן אופנתיים, אך מוצרי יד שנייה מומלצים בשל עמידתם לזמן רב. נותר רק לוודא כי תעודת אחריות מצורפת.

ביגוד לאירועים – לעתים אנו זקוקים לבגדי חתונה או לשמלות ערב. בדרך כלל, אנו מקפידים לשמור על ערכו של ביגוד מסוג זה, ולו רק משום שלובשים אותו פעמים אחדות. לכן, מומלץ לרכוש מיד שנייה.

בגדי הריון וילדים – בנגוד לבגדי יום-יום, אשר ניתן ללבשם בכל עת, יש צורך בבגדי הריון לכמה חודשים בלבד. הדבר נכון גם לגבי בגדי ילדים. הרי ילדים גדלים מהר, והבגדים אינם מספיקים להתבלות. ישנה הזדמנות לחסוך ולהינות מאיכות, אם אנו רוכשים ביגוד מסוג זה מיד שנייה.

תכשיטים – בדרך כלל, תכשיטי יד שנייה מאבדים חלק ניכר מערכם. בייחוד יהלומים. ניתן לבצע עסקה טובה במכירות חסול או אצל משכונאים.

צעצועים ומשחקים – ילדים מאבדים עניין ממשחקים במהרה. לכן, אלה אינם מספיקים להתבלות ונשמרים היטב. מומלץ לרכוש מיד שנייה. אולם, יש לזכור לנקות את הצעצועים, טרם הילד יעשה בהם שימוש.

משחקי מחשב – מומלץ מאד לרכוש משחקי מחשב מיד שנייה, משום שאלה נמכרים במחיר מוזל יותר מבלי לאבד מאיכותם. זהו יתרון, אם ניתן להלוות את המשחק מחברים על מנת לבדוק את ערכו טרם רכישתו.

ספרים – ספרים משומשים ניתן לרכוש דרך האינטרנט או בחנות ספרים יד שנייה. ייתכן כי הספרים ימצאו בכל מיני מצבים, משום שנעשה בהם שימוש בצורות שונות. כמובן, מומלץ למצוא ספר זה או אחר בספרייה, ללא תשלום.

חיות מחמד - גורי כלבים וחתולים מגזע איכותי עולים מאות שקלים. הוסיפו לכך את עלות החיסונים. לכן, מומלץ לקחת את החיות מבעלים קודמים או מעמותה לחיות מחמד. במקרה זה כל החיסונים ישולמו.

כלי עבודה – רבים רוכשים סט כלי עבודה איכותי, אך עם הזמן מסתבר שאין בו צורך. יש לכם הזדמנות להשיג כלים אלו ממישהו שיתחלף עמכם במוצר אחר.

כלי נגינה – רכישת פסנטר או כינור חדש עבור תלמיד אינה רעיון נאה. טרם, יש לוודא שהילד אכן יהנה מלנגן. לפיכך, מומלץ לרכוש כלי נגינה מיד שנייה או לשכור.

ציוד ספורט - רבים מאתנו רוכשים מכשירי כושר ומקווים להתאמן ככל היותר, אך לעתים רחוקות הדבר מתקיים בפועל. לכן, קרוב לוודאי שמכשירי כושר יד שנייה יהיו במצב מעולה.

יחידות נופש - אם הנכם אוהבי תיירות ונופש, מומלץ מאד לרכוש יחידת נופש מיד שנייה. כך תוכלו לחסוך שני שליש מעלותה.

אכן, ראינו כי ישנם מוצרי יד שנייה העשויים להועיל מאד מבחינה כלכלית מבלי לאבד מאיכותם! אחת הדרכים אשר תסייע לכם לרכוש את המוצרים ולהינות מהם היא לוח מודעות יד שנייה.


מאמרים נוספים