פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
חגיגת סילבסטר
שמלות וחליפות
מארגנים
החתונה היא סוף לתקופת החיזור, סמל לשבועות אהבה נצחיות והתחלה של חיי זוגיות ארוכים. כיצד ייראו חיים אלה? האם הם יהיו מאושרים, מלאי תשוקה או בעלי קסם עדין? ישנו סוד קטן, אשר יסייע לגלות ואף לתכן זאת. מדובר על אחת מההפתעות המשובחות ביותר של החתונה - הריקוד הראשון של החתן והכלה.

ריקוד חתונה הוא לא רק מחווה למסורת בת מאות שנים, אלא גם מזכרת לאורחים והתגלות לאוהבים עצמם. מי מאתנו לא חלם להתמזג עם החצי השני שלנו לצלילי מנגינה משכרת? זהו הרגע שיעלה בזיכרונותינו לאחר שנים רבות ויחמם את ליבנו לעת זקנה. כמו כן, זהו חלק בהכנות שלא כדאי להזניחו ולהמעיט בערכו.

לבחור בריקוד וללמוד לבצע אותו כך שידמה לאקסטזה - רעיון לא פשוט, אשר דורש הכנה יסודית. להלן כמה המלצות שנועדו לסייע במשימה זו.

בחירת מורה
ישנה חשיבות רבה למקצועיותו של המומחה, על אחת כמה וכמה כשמדובר ברוב הזוגות הטריים שמעולם לא עסקו בריקוד. כמו כן, הקושי גובר, אם אחד הצדדים (לעתים קרובות - החתן) אינו מאמין בכוחותיו וחושש ליפול קורבן ללעג. למעשה, אין דבר בלתי אפשרי. מורה מוסמך לא רק יבנה את הריקוד, אלא גם ישתדל שתנועותיו יטשטשו את החסרונות וידגישו את היתרונות של הזוג. שיעורי הריקוד יכולים להיות פרטיים או בקבוצה. האפשרות הראשונה נוחה יותר, מכיוון שכך המורה יוכל להפנות את כל תשומת ליבו אל האוהבים ולהפוך את הריקוד לאינטימי יותר. לימודים בקבוצה עשויים להועיל בהתחלה, משום שהם נותנים תחושה של רוגע ורפיון. כך הזוג יוכל לוודא שהוא רוקד לא פחות טוב משאר הזוגות. עצה חיונית נוספת היא לבקר בשיעורים של מורה זה או אחר, כדי לבדוק האם כדאי לבחור בו. יתר על כן, ניתן לבקש מתלמידים לשעבר מידע אודות צדדיו החזקים והחלשים של המומחה.

זמן
על פי עדויות של מקצוענים, על מנת שזוג לא מאומן יצליח לבצע את ריקוד החתונה שלו בחינניות ובחופשיות, יש צורך בשישה עד שמונה שיעורים. הדגש, כמובן, יושם על החזרה הסופית, שבה ירקדו האוהבים במקום שבו יתקיים הטקס בלבוש הדומה לבגדי החתונה. אולם, את ההכנות לריקוד יש להתחיל מראש, כלומר כחודש או חודשיים לפני מועד הנישואין. הסיבה לכך היא שככל שיום הטקס קרב, הדאגות הקשורות לחתונה תגדלנה ככדור השלג, והזוג הטרי לא ימצא זמן להתרכז בפרטי הריקוד החשובים.

בחירת ריקוד
ריקוד חתונה הוא ביטוי לסיפור אהבה. ניצוץ בעיניים, אחיזתו העדינה של בן הזוג, התפקיד המוביל של הגבר

והרוך והגמישות של בת הזוג. אפילו פרט קטן לא יוסתר מעיני האורחים. עקב זאת, מומלץ לבחור בריקוד אשר תואם לאופיים של האוהבים או מייצג את סיפור היכרותם. ברוב המקרים הבחירה נופלת על הואלס הקלאסי, אולם האופנה נעה קדימה. הזוגות הופכים לצעירים ודינמיים יותר, ויחסיהם - ללוהטים יותר. על כן, ריקודים כמו: רומבה, טנגו ארגנטינאי ואפילו פוקסטרוט ימלאו את מקומו של הואלס הרומנטי.

בחירת מוזיקה
מוזיקה היא האלמנט החשוב ביותר בריקוד. מנגינה זו תהפוך לשיר אהבה נצחי עבור האוהבים. לעתים הזוג המתחתן מעדיף לבחור תחילה את המוזיקה ורק אחר כך לבנות ריקוד תואם.

בחירת לבוש
לא כל ריקוד נוח לבצע בשמלת כלה או בפראק לחתן. מחול סוער דורש חופש בתנועה וקווים שוטפים יותר. לפיכך, מומחים ממליצים לרקוד בלבוש תואם ולאחר מכן להחליף אותו בבגדי חתונה לכבוד טקס הנישואין.

ארגון חתונות קונספט
מאמרים נוספים