פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
בתי ספר ומועדונים
תחרויות
הדרכות וסמינרים
הלבשה והנעלה
חיפוש בן/בת זוג
ריקודים סלוניים לא רק מפתחים את מיומנויות המשחק על ידי שינוי התלבושות ואופן הריקוד, אלא גם מאפשרים להדגיש ולבטא את העולם הפנימי האישי של כל רקדן. הריקודים המרהיבים הכה שונים זה מזה בתלבושות, בהסטוריה ובקצב מעניקים לכל משתתף הזדמנות להתאים ריקוד לאישיותו הייחודית.

ריקודים אירופאים

ואלס

ריקוד אנגלי הידוע באצילותו, באיפוקו, בשלוותו ובעדינותו. הוא מתאים לבעלי אופי אלגנטי החפצים להתענג על מוסיקה מלטפת ותנועות מעודנות ולהרגיש באגדת נסיכים ונסיכות.

ואלס וינאי

הריקוד המקובל ביותר באולמות הנשפים. למרות שהוא כולל מספר קטן של תנועות, קשה מאד לבצעו, מכיוון שהוא דורש מהרקדנים להסתובב ללא הרף באופן נאה ומעודן. הריקוד מתאים לחרוצים ושקדנים המסוגלים להתאמן רבות, ללטש את התנועות הסיבוביות, את היציבה המלכותית ואת הסגנון האצילי על מנת להרגיש מלך ומלכת הנשפים.

טנגו

ריקוד המסמל היאבקות. האופי הארגנטינאי של הריקוד מלא בניגודים. תנועותיו סוערות אך מלוות במעצורים פתאומיים ושינויי כיוונים רבים. מתאים לבעלי מזג חם ואופי תשוקתי אך גם מאופק. על הרקדנים לחוש ולדעת מתי יש להפגין רגשות ומתי יש לבלום רצונות.

פוקסטרוט איטי

ריקוד מאד מורכב הכולל תנועות איטיות בלתי פוסקות ואופי מלכותי, אשר לא כל אחד מסוגל לבצעו ולבטאו. מתאים לבעלי כושר ריכוז גבוה וכח רצון עז, לאלו השואפים לשלמות, לבעלי כשרון להפוך את הריקוד להצגה בעזרת אימונים רבים וליטוש כל תנועה ותנועה.

פוקסטרוט מהיר (קוויקסטפ)

היפוכו המוחלט של הפוקסטרוט האיטי. ריקוד זה קליל ועליז. מתאים לבעלי אופי שמח המתמסרים לרגשותיהם, הנהנים מהתנועות החופשיות של הריקוד והמטעינים אנרגיות חיוביות לעצמם ולאחרים.

ריקודים לטינו-אמריקאים

סמבה

ריקוד הקרנבלים של ברזיל, עליז, מרהיב ושובה-לב. מתאים לאוהבי קיץ, שמש, ים, תלבושות חשופות וצמודות וריקודים עד אור הבוקר. בעלי אופי פלרטטני ונמרץ יבצעו את הריקוד על הצד הטוב ביותר.

רומבה

סמל לחושניות והתאהבות. מתאים למשתתפים בעלי אופי נעים-הליכות האוהבים לחזר ולמשתתפות בעלות קסם אישי, חן וגמישות. יחד, הרקדנים יתמזגו בריקוד מלבב זה באופן מקסים.

צ'ה צ'ה צ'ה

הריקוד הינו שילוב של רומבה וממבו. מתאים לבעלי אופי מסוגנן, פעיל וערני האוהבים תנועות זריזות ומדויקות.

פסדובלה

ריקוד המזכיר קורידה. מסמל גבריות וקור רוח. מתאים לבעלי אופי נוקשה אך אמנותי, היודעים כיצד לבטא את אופיים בצורה נאה וראויה בריקוד זה.

ג'ייב

מתאים לאוהבי הרוק אנד רול. זהו ריקוד פעיל ונלהב. הוא דורש ביצוע תנועות וקפיצות נמרצות ושינוי חד של תנוחות וכיוונים.

ובכן, המבחר העשיר של סוגי הריקודים לעיל מאפשר לכל משתתף למצוא עצמו באחד מהם תוך ביטוי והדגשת ייחודיותו, סגנונו האישי ומצב רוחו.

מאמרים נוספים