פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
בתי ספר ומועדונים
תחרויות
הדרכות וסמינרים
הלבשה והנעלה
חיפוש בן/בת זוג
ביום שבת, ב-21 ביולי, שודרה תוכנית הגמר של "רוקדים עם כוכבים". בגמר העונה השביעית השתתפו שלושה זוגות: עמית פרקש ואורון דהן, מיקי גבע ויוליה פרוקופנקו ואסף הרץ ומאשה טרויאנסקי.

התכנית "רוקדים עם כוכבים" הינה תכנית ריאליטי. אחד ממשתתפי התוכנית הינו רקדן מקצועי האמור לרקוד עם שחקן מקצועי או שחקנית, וכזוג עליהם להותיר רושם נאה על הקהל.

לגמר של "רוקדים עם כוכבים" קדמו שלושה חודשי קרב נמרץ, ואז הגיע הרגע, ובשידור של ערוץ 2 התחרתו ונאבקו שלושת הזוגות החזקים ביותר.

יוליה פרוקופנקו בת ה-24 נאבקה על הניצחון לצד בן זוגה מיקי גבע. אף שיוליה עלתה לארץ רק לפני שלוש שנים, היא כבר שלוש פעמים זכתה לאליפות הריקודים הסלוניים לצד בן זוגה רומן בורוכוב. עתה היא יכולה לצרף לרשימת ניצחונותיה את המקום השני אשר קיבלה באחת התוכניות הפופולאריות ביותר בערוץ 2.

עבור מאשה טרויאנסקי, אין זה ניצחון ראשון ב"רוקדים עם כוכבים". בעונה השנייה היא כבר עלתה לבמה לקבל את הפרס הראשי. אז בן זוגה לריקוד היה השחקן והדוגמן גיא אריאלי.

אסף הרץ, בן זוגה הנוכחי של מאשה טרויאנסקי בתוכנית, הינו המשתתף הצעיר ביותר של כל עונות "רוקדים עם כוכבים" עד היום. כוכב ערוץ הילדים הנערץ על הילדים ובני הנוער השתתף בתוכנית "למבוגרים", לראשונה. רבים אומרים כי ניצחון זה הינו הצעד הראשון של אסף לעולם הטלוויזיוני "הבוגר".
מאמרים נוספים