פרסם מודעה חדשה ?
מודעות בתת קטגוריות:
חגיגת סילבסטר
שמלות וחליפות
מארגנים
איפור הינו אחד הפרטים העיקריים ביותר בהופעתה של הכלה, לכן עליו להתבצע ביסודיות ולהדגיש את יופיה, ייחודיותה ונשיותה. לשם כך, יש להיעזר בהמלצות בסיסיות שמטרתן לכוון ולהדריך את חוגגת האירוע ליום החתונה.

המנעו מטעויות

איפור כלות זו אומנות הדורשת כשרון ומיומנויות, אך לא כל מאפר שולט בכך. לעתים אנשי מקצוע מעט מרחיקים לכת ומאפרים את הכלה בצורה שאין לזהותה! לפיכך, חשוב מאד לשמור על חוש הטעם ועל היופי הטבעי.

טעות נוספת באה לידי ביטוי בנצנוצים המפוזרים על שערה של הכלה. ייתכן כי בצילומי ווידאו התסרוקת תיראה נהדר, אולם בתמונות הנצנוצים עלולים להראות כקשקשים ולהרוס את הרושם הכללי מהאירוע הנפלא. משום כך, מומלץ לוותר עליהם.

איפור מושלם

על מנת שהאיפור ייראה מושלם, מומלץ תחילה לקבל סדרה של טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית מקצועית. מטרת הטיפולים הינה לנקות ולרענן את פני הכלה כדי שהאיפור ייראה נאה ומסודר.

יתר על כן, מומלץ לפנות למאפר מקצועי המתמחה באיפור כלות על מנת שיתאים את הגוונים לשמלתה,לתכשיטיה, לעיניה ולעורה של הכלה. מבין כל המאפרים יש לבחור את המיומן ביותר, בעל עין מקצועית וטעם משובח ומעודן.

מקצועיות

מקצוענים מודעים לכך שעל האיפור להתאים לשלושה סוגי תאורה, במטרה שהכלה תיראה מרשים החל משעות הבוקר עד שעות הערב המאוחרות.

יש לברר אם המאפר יודע כיצד להתאים איפור מיוחד עבור צילומי תמונות, ואם הוא מבין את ההבדל בין איפור ערב לבין איפור תמונות. מטרתו היא ליצור מראה אשר לא ייראה חיוור מדי אולם גם לא נועז מדי. על המאפר לבצע את עבודתו בקפידה על מנת שהאיפור ייראה איכותי בתמונות, משום שאלבום החתונה זהו הזכרון היפה ביותר של בני הזוג.

עמידות

עמידות הינה פרט חשוב נוסף באומנות האיפור. לשם כך, על המאפר להשתמש במוצרים אשר איכותם גבוהה ביותר, על מנת שדמעות הכלה באירוע כה מרגש לא תהרוסנה את האיפור, והיא תמשיך להיראות מקסים לאורך כל הערב.

הכנה

מאפרים מנוסים ממליצים לערוך איפור נסיון בפרטי פרטים כמה ימים טרם החתונה. כך חוגגת האירוע תוכל לראות אם המראה מתאים לה ומה ניתן לשפר. לאחר שהאיפור יגיע לשלמותו, הכלה תרגיש בטוחה ומוכנה לקראת היום המכריע.

אירוע כה מיוחד ישמש כזכרון יפהפה גם שנים לאחר תומו. על כן, רצוי להשקיע ואף לשלם סכום מכובד, על מנת שמקצוען ומומחה יאפר את הכלה וידגיש את יופייה הטבעי על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים